Hogar / Oscillators / 598BCA001197DGR
minImg
598BCA001197DGR
Skyworks Solutions Inc.
Producto No:
598BCA001197DGR
Descripción:
XTAL OSC XO 174.7000MHZ LVDS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 110mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series Si598
Function Enable/Disable (Reprogrammable)
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 174.7 MHz