5AK4R7CDAAI
KYOCERA AVX
Producto No:
5AK4R7CDAAI
Descripción:
CAP CER 4.7PF 100V NP0 RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±0.25pF
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 4.7 pF