6-31CPG-BD-16
Leader Tech Inc.
Producto No:
6-31CPG-BD-16
Fabricante:
Leader Tech Inc.
Descripción:
0.06 X 0.305 BD 16--6-31CPG-BD-1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 121°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape -
Plating - Thickness -
Material Beryllium Copper
Product Status Active
Series -
Type Fingerstock
Length 16.000" (406.40mm)
Shelf Life Start -
Mfr Leader Tech Inc.
Plating Unplated
Height 0.060" (1.52mm)
Shelf Life -
Package Bulk
Attachment Method Adhesive
Width 0.310" (7.87mm)