601W-60GRN
E-Z-Hook
Producto No:
601W-60GRN
Fabricante:
E-Z-Hook
Descripción:
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"
Guía del usuario
1st Connector Banana Plug, Single, Stackable
Stacking Method Front Stacking
Configuration Banana to Grabber, Hook
Current Rating (Amps) 4A
2nd Connector Mini Hook
Voltage - Rated 5000V (5kV)
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Ratings -
Series E-Z-MINI-HOOK™ X100W
Type Patch Cord
Contents 1 Lead, Green
Mfr E-Z-Hook
Material - Insulation Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Cable Length 60.0" (1524.00mm)
Package Bulk
Base Product Number 601W