60M1210B-2
Staco Energy Products Company
Producto No:
60M1210B-2
Descripción:
MOTORIZED VRBLE TRANSF 240V 12A
Guía del usuario
Series 1200
Type Panel Mount
Input Type Terminals
Size 7.440" L x 7.250" W x 15.790" H (188.98mm x 184.15mm x 401.07mm)
Output Type Terminals
Voltage - Supply 120VAC, 240VAC
Voltage - Output 120VAC, 240VAC
Mfr Staco Energy Products Company
Constant Current Load - Max 12A (2.88kVA)