647H5004C2T
CTS-Frequency Controls
Producto No:
647H5004C2T
Descripción:
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCSL SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)
Frequency Stability ±30ppm
Current - Supply (Max) 60mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 647H
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output HCSL
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 50 MHz