653E18755C3T
CTS-Frequency Controls
Producto No:
653E18755C3T
Descripción:
XTAL OSC XO 187.5000MHZ LVPECL
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 88mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 187.5 MHz