654M23303C2T
CTS-Frequency Controls
Producto No:
654M23303C2T
Descripción:
XTAL OSC XO 233.0000MHZ HCMOS
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 65mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 654C
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output HCMOS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 233 MHz