691-18BLK
E-Z-Hook
Producto No:
691-18BLK
Fabricante:
E-Z-Hook
Descripción:
TEST LEAD GATOR TO SOCKET 18"
Guía del usuario
1st Connector Alligator Clip, Insulated
Configuration Alligator to Socket
2nd Connector Socket, Round, 0.080" (2.03mm)
Voltage - Rated -
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series 691
Contents 1 Lead, Black
Mfr E-Z-Hook
Temperature Range -
Material - Insulation Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Cable Length 18.0" (457.20mm)