73071-X-12
Pomona Electronics
Producto No:
73071-X-12
Fabricante:
Pomona Electronics
Descripción:
CBL ASSY SMA JACK TO PLUG 12"
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 165°C
Cable Type RG-142B
1st Connector SMA Jack
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Copper
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector SMA Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr Pomona Electronics
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature Bulkhead - Front Side Nut
Style SMA to SMA
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 4 GHz