736W-B/102
Qualtek
Producto No:
736W-B/102
Fabricante:
Qualtek
Descripción:
CIR BRKR THRM 15A 125VAC ROCKER
Guía del usuario
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 736W
Actuator Type Rocker
Voltage Rating - AC 125 V
Mfr Qualtek
Current Rating (Amps) 15A