73DR34DFA
Siemens
Producto No:
73DR34DFA
Fabricante:
Siemens
Descripción:
3RW40,25HP,34A,460V,N3R,COMP. EN
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 40°C
Current - Output 34A
Voltage - Load -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight -
Series -
Type Module
Wattage - Load 18642 W