744C083513JP
CTS Resistor Products
Producto No:
744C083513JP
Descripción:
RES ARRAY 4 RES 51K OHM 2012
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series 744
Power Per Element 125mW