74V1G384STR
STMicroelectronics
Producto No:
74V1G384STR
Fabricante:
STMicroelectronics
Paquete:
SOT-23-5
Descripción:
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 SOT23-5L
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Independent Circuits 1
Circuit 1 x 1:1
Mounting Type Surface Mount
Voltage Supply Source Single Supply
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOT-23-5
Series 74V
Type Bus Switch
Package / Case SC-74A, SOT-753
Voltage - Supply 3V ~ 5.5V