752123330GPTR13
CTS Resistor Products
Producto No:
752123330GPTR13
Descripción:
RES ARRAY 6 RES 33 OHM 12SRT
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 6
Height - Seated (Max) 0.100" (2.53mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series 752
Power Per Element 160mW