752201473GTR7
CTS Resistor Products
Producto No:
752201473GTR7
Descripción:
RES ARRAY 18 RES 47K OHM 20DRT
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 18
Height - Seated (Max) 0.100" (2.53mm)
Tolerance ±2%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Series 752
Power Per Element 80mW