7F.20.8.120.1020
Finder Relays, Inc.
Producto No:
7F.20.8.120.1020
Descripción:
FAN W/FILTER SIZE 1 14.1CFM 120V
En stock : 2
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Series -
Type Fan
Shipping Info -
Mfr Finder Relays, Inc.
Package Box
Size / Dimension 3.622" L x 3.622" W (92.00mm x 92.00mm)
Product Status Active
Weight -
Voltage - Input 120VAC