843156AKLFT
Renesas Electronics America Inc
Producto No:
843156AKLFT
Paquete:
32-VFQFPN (5x5)
Descripción:
IC CLK/FREQ SYNTH 32VFQFPN
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Ratio - Input:Output 1:10
Differential - Input:Output No/Yes
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 32-VFQFPN (5x5)
PLL Yes with Bypass
Series -
Input Crystal
Type Clock/Frequency Synthesizer
Package / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Voltage - Supply 2.375V ~ 3.465V
Output LVPECL
Mfr Renesas Electronics America Inc
Divider/Multiplier Yes/No
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Frequency - Max 156.25MHz
Base Product Number 843156A