8D125W24PN
Souriau-Sunbank by Eaton
Producto No:
8D125W24PN
Descripción:
CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
En stock : 25
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 13A, 23A
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 25-24
Mfr Souriau-Sunbank by Eaton
Contact Material Copper Alloy
Connector Type Receptacle, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 175°C