Hogar / NTC Thermistors / A/10K-E1-D-18"-GD
minImg
A/10K-E1-D-18"-GD
Automation Components, Inc.
Producto No:
A/10K-E1-D-18"-GD
Descripción:
10,000 Ohm Thermistor (E1), Duct
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
B0/50 -
Resistance Tolerance -
B25/100 -
B Value Tolerance -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
B25/75 -
Length - Lead Wire 14.00" (355.60mm)
Series A/10K-E1
Resistance in Ohms @ 25°C 10k