A10092-02
Laird Technologies - Thermal Materials
Producto No:
A10092-02
Descripción:
THERM PAD 203.2MMX203.2MM W/ADH
En stock : 6
Guía del usuario
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Pink
Backing, Carrier -
Outline 203.20mm x 203.20mm
Material Silicone Elastomer
Thermal Conductivity 6.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0100" (0.254mm)