A125N50X4
TTM Technologies, Inc.
Producto No:
A125N50X4
Descripción:
RF ATTENUATOR 50OHM
Guía del usuario
Frequency Range 0 Hz ~ 4 GHz
Series -
Power (Watts) 125W
Attenuation Value -
Package / Case Nonstandard SMD
Mfr TTM Technologies, Inc.
Package Bag
Impedance 50 Ohms