A14950-19
Laird Technologies - Thermal Materials
Producto No:
A14950-19
Descripción:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM BLUE
Guía del usuario
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Blue
Backing, Carrier -
Outline 228.60mm x 228.60mm
Material Silicone Elastomer
Thermal Conductivity 2.8W/m-K
Product Status Not For New Designs
Thickness 0.190" (4.83mm)