A15959-13
Laird Technologies - Thermal Materials
Producto No:
A15959-13
Descripción:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
Guía del usuario
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 228.60mm x 228.60mm
Material Silicone Elastomer
Thermal Conductivity 1.8W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.130" (3.30mm)