A16365-12
Laird Technologies - Thermal Materials
Producto No:
A16365-12
Descripción:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
Guía del usuario
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 228.60mm x 228.60mm
Material Elastomer
Thermal Conductivity 2.0W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.120" (3.05mm)