A16367-23
Laird Technologies - Thermal Materials
Producto No:
A16367-23
Descripción:
THERM PAD 215.9MMX228.6MM PINK
Guía del usuario
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Pink
Backing, Carrier -
Outline 215.90mm x 228.60mm
Material Non-Silicone, Boron Nitride Filled
Thermal Conductivity 3.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0230" (0.584mm)