A17915-16
Laird Technologies - Thermal Materials
Producto No:
A17915-16
Descripción:
THERM PAD 457.2X457.2MM GRAY
En stock : 207
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 457.20mm x 457.20mm
Material Silicone, Ceramic Filled
Thermal Conductivity 2.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.160" (4.06mm)