A392M20X7RL5UAA
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
A392M20X7RL5UAA
Descripción:
CAP CER 3900PF 500V X7R AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 500V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.197" L (3.00mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series A
Package / Case Axial
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 3900 pF