A41-175-20
Signal Transformer
Producto No:
A41-175-20
Fabricante:
Signal Transformer
Descripción:
PWR XFMR LAMINATED 175VA CHAS MT
En stock : 20
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Center Tap No
Termination Style Solder, Quick Connect
Height - Seated (Max) 95.30mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Voltage - Isolation 4000Vrms
Secondary Winding(s) Dual
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 79.40mm L x 79.70mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 17.6A, Series 8.8A
Weight 5.5 lbs (2.5 kg)
Primary Winding(s) Dual
Series All-4-One™
Type Laminated Core
Power - Max 175VA
Mfr Signal Transformer
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 10V, Series 20V