A75BN-001
TE Connectivity Laird
Producto No:
A75BN-001
Descripción:
RF ANT 75MHZ WHIP STR BN CONN
Guía del usuario
Frequency Range -
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination BN
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 10.500" (266.70mm)
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 1.5
Series -
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 75MHz
Power - Max 50 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain -
Frequency Group VHF (f < 300MHz)