A9BBA-1002F
TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
A9BBA-1002F
Descripción:
FLEX CABLE - AFF10A/AF10/AFF10A
Guía del usuario
Series -
Number of Positions 10
Length 2.00" (50.80mm)
Mfr TE Connectivity AMP Connectors
Pitch 0.100" (2.54mm)