AB2345B997
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AB2345B997
Descripción:
2340-2350 MHZ CAVITY FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.693" L x 5.512" W (170.00mm x 140.00mm)
Height (Max) 2.126" (54.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 10MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.2dB
Frequency 2.345GHz Center