AB3425B645
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AB3425B645
Descripción:
3425 MHZ WIFI CAVITY BAND PASS F
Guía del usuario
Insertion Loss 2.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 10.071" L x 1.496" W (255.80mm x 38.00mm)
Height (Max) 0.984" (25.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 25MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.5dB
Frequency 3.425GHz Center