AB3488B1051
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AB3488B1051
Descripción:
3478.5-3498.5 MHZ CAVITY BAND PA
Guía del usuario
Insertion Loss 1.3dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.307" L x 4.370" W (211.00mm x 111.00mm)
Height (Max) 1.311" (33.30mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 20MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 3.488GHz Center