AB5560B957
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AB5560B957
Descripción:
5560 MHZ WIFI CAVITY FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 1.75dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.268" L x 3.268" W (83.00mm x 83.00mm)
Height (Max) 1.354" (34.40mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 20MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.2dB
Frequency 5.56GHz Center