AB5570B554
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AB5570B554
Descripción:
5570 MHZ WIFI CAVITY FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.283" L x 3.283" W (83.40mm x 83.40mm)
Height (Max) 1.354" (34.40mm)
Package / Case Module
Bandwidth 10MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 5.57GHz Center