AB5597B986
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AB5597B986
Descripción:
5470-5725 MHZ CAVITY BAND PASS F
Guía del usuario
Insertion Loss 0.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.000" L x 2.450" W (101.60mm x 62.23mm)
Height (Max) 1.398" (35.51mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 255MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 5.597GHz Center