AB5900B776
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AB5900B776
Descripción:
5900 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 1.75dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.394" L x 3.858" W (137.00mm x 98.00mm)
Height (Max) 1.276" (32.40mm)
Package / Case Module
Bandwidth 10MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.2dB
Frequency 5.9GHz Center