AB915B662
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AB915B662
Descripción:
902-928MHZ CAVITY BAND PASS FOR
Guía del usuario
Insertion Loss 1.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.512" L x 3.150" W (140.00mm x 80.00mm)
Height (Max) 2.098" (53.30mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 26MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 915MHz Center