AC01000002001JA100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Producto No:
AC01000002001JA100
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 2K OHM 1W 5% AXIAL
En stock : 893
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.169" Dia x 0.433" L (4.30mm x 11.00mm)
Temperature Coefficient 100/ +180ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2 kOhms
Series AC
Power (Watts) 1W