AC1225FK-07100RL
YAGEO
Producto No:
AC1225FK-07100RL
Fabricante:
YAGEO
Paquete:
1225
Descripción:
RES 100 OHM 1% 2W 1225
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Ratings AEC-Q200
Resistance 100 Ohms
Series AC
Power (Watts) 2W