ACC19-AT-C
Panduit Corp
Producto No:
ACC19-AT-C
Fabricante:
Panduit Corp
Descripción:
CBL CLIP C-TYPE NATURAL ADHESIVE
En stock : 3600
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Color Natural
Panel Hole Size -
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Adhesive
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Type Attributes -
Screw Size -
Series -
Type Clip, C-Type
Panel Thickness -
Length 0.630" (16.00mm)
Mfr Panduit Corp
Height 0.250" (6.35mm)
Features -
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Width 0.760" (19.30mm)
Material Thickness -
Adhesive Acrylic Based
Opening Size 0.190" (4.83mm)