AD1100-24F
ATOP Technologies
Producto No:
AD1100-24F
Fabricante:
ATOP Technologies
Descripción:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 50°C
Input Type AC
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Minimum Load Required -
Approval Agency CB, CE, cULus
Voltage - Output 1 24V
Size / Dimension 4.76" L x 2.20" W x 4.33" H (121.0mm x 56.0mm x 110.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 4A
Number of Outputs 1
AC Voltage - Input 100 ~ 240 VAC
Series -
Power (Watts) 100W
Efficiency 81%