ADF4002BCPZ-RL7
Analog Devices Inc.
Producto No:
ADF4002BCPZ-RL7
Paquete:
20-LFCSP (4x4)
Descripción:
IC CLK/FREQ SYNTH 20LFCSP
En stock : 5433
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratio - Input:Output 2:1
Differential - Input:Output Yes/No
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 20-LFCSP (4x4)
PLL Yes with Bypass
Series -
Input CMOS, TTL
Type Clock/Frequency Synthesizer (RF), Phase Detector
Package / Case 20-WFQFN Exposed Pad, CSP
Voltage - Supply 2.7V ~ 3.3V
Output Clock
Mfr Analog Devices Inc.
Divider/Multiplier Yes/No
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Frequency - Max 400MHz