ADP-2.4F-2.4F
Linx Technologies Inc.
Producto No:
ADP-2.4F-2.4F
Descripción:
2.4 MM JACK (FEMALE SOCKET) TO 2
En stock : 50
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Center Contact Plating Gold
Dielectric Material -
Center Contact Material Beryllium Copper
Ingress Protection -
Mating Cycles 500
Conversion Type Same Series
Center Gender Female to Female
Product Status Active
Convert To (Adapter End) 2.4mm (APC-2.4, OS-50) Jack, Female Socket
Includes -
Mfr Linx Technologies Inc.
Style Straight
Features -
Convert From (Adapter End) 2.4mm (APC-2.4, OS-50) Jack, Female Socket
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Insertion Loss -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Threaded, Threaded
Adapter Type Jack to Jack
Mounting Feature -
Series -
Body Material Stainless Steel
Package Bulk
Body Finish -
Impedance 50Ohm
Frequency - Max 50 GHz
Base Product Number ADP-2.4
Adapter Series 2.4mm to 2.4mm