ADV7128KR80
Analog Devices Inc.
Producto No:
ADV7128KR80
Paquete:
28-SOIC
Descripción:
IC DAC VIDEO 80MHZ 5.0V 28SOIC
En stock : 2356
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 15
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Data Interface -
Mounting Type Surface Mount
Voltage Supply Source Single Supply
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 28-SOIC
Series -
Type Video DAC
Package / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V