AE1200B8926
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE1200B8926
Descripción:
1200 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 1.800" L x 1.000" W (45.72mm x 25.40mm)
Height (Max) 0.380" (9.66mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 40MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.2dB
Frequency 1.2GHz Center