AE1300B6365
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE1300B6365
Descripción:
1300 MHZ LC BANDPASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 3dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.500" L x 0.500" W (38.10mm x 12.70mm)
Height (Max) 0.400" (10.16mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case 6-SMD Module
Bandwidth 100MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 1.3GHz Center