Hogar / RF Filters / AE15500SLL1011
minImg
AE15500SLL1011
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE15500SLL1011
Descripción:
15500 MHZ STRIP-LINE LOW PASS FI
Guía del usuario
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 1.024" L x 0.787" W (26.00mm x 20.00mm)
Height (Max) 0.472" (12.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth -
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 15.5GHz (Cutoff)