Hogar / RF Filters / AE15550B10783
minImg
AE15550B10783
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AE15550B10783
Descripción:
15350-15750 MHZ BAND PASS FILTER
Guía del usuario
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.150" L x 1.252" W (80.00mm x 31.80mm)
Height (Max) 1.012" (25.70mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 400MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.5dB
Frequency 15.55GHz Center